REGMET s.r.o. - Česky REGMET s.r.o. - English REGMET s.r.o. - Deutsch REGMET s.r.o. - Pусский REGMET s.r.o. - Français REGMET s.r.o. - Espanol REGMET s.r.o. - Italiano REGMET s.r.o. - Slovensky REGMET s.r.o. - Polski
Programovatelné regulátory pro elektrotepelná zařízení
  Vestavné regulátory řady R101

- programovatelný regulátor pro jednoduché průběhy s měřením a kompenzacíí studeného studeného konce termočlánku (řízení stykačů nebo SSR, řízení pomocného serva)

 

  r101-v2

  Vestavné regulátory řady R251

- programovatelný regulátor pro složité průběhy s hodinami reálného času, měřením a kompenzací studeného konce termočlánku (řízení stykačů nebo SSR, řízení pomocného serva)

 

  r251

  Rozšíření regulátorů řady R101 a R251

 - výstupní modul 0-20mA nebo 0-10V

 - výstupní modul 0-20mA nebo 0-10V, RS232/485

 - výstupní modul RS232/485

 - výstupní modul RS485 galvanicky oddělený

 - SW1251 programové vybavení pro komunikaci regulátorů řady R101 a R251 s PC přes RS485   (programování, nastavování, sledování ON-LINE)

  Vestavný regulátor řady R500

 

R500 je čtyřpásmový programovatelný regulátor teploty určený zejména pro  programové  řízení elektrických odporových pecí a jiných podobných zařízení.  Umožňuje variabilní  ovládání výkonových obvodů pecí pomocí klasických stykačů,  polovodičových relé nebo  proporcionálních výkonových členů. Regulátory jsou  snadno  ovladatelné  a  programovatelné  v dialogovém režimu pomocí dvanácti tlačítkové  klávesnice a  dvouřádkového 16  znakového  alfanumerického  displeje s možností rychlého přístupu k údajům o stavu systémuvčetně indikace poruch. Hodiny reálného času se zabudovanou baterií s dlouhou životností a trvalá paměť umožňují dokončení započatého teplotního cyklu i v případě krátkodobého  výpadku elektrického proudu.

Vlastní ovládání regulátoru je rozčleněno na pět úrovní, je chráněno přístupovým heslem, tímto se zabraňuje zásahu do nastavení regulátoru neoprávněné osobě

  r500-kl - katalogový list,       r500-n - návod

 

REGMET s.r.o.  -  vývoj, výroba a prodej komponent pro oblast měřicí a regulační techniky

Nabízíme:    - snímače teploty, vlhkosti, zaplavení, tlaku  - elektronické průmyslové termostaty  - interiérové ovladače a termostaty  - převodníky neelektrických veličin a další přístroje vhodné provzduchotechniku, regulaci otopných systémů, energetiku, homebuilding apod. Námi vyráběné snímače teploty jsou plně kompatibilní s řídícími systémy firem: TECO, SIEMENS, SAUTER, SAIA, LANDIS a GYR,JOHNSON CONTROLS, TREND CONTROLS, AMIT, STAEFA CONTROLS aj.