REGMET s.r.o. - Česky REGMET s.r.o. - English REGMET s.r.o. - Deutsch REGMET s.r.o. - Pусский REGMET s.r.o. - Français REGMET s.r.o. - Espanol REGMET s.r.o. - Italiano REGMET s.r.o. - Slovensky REGMET s.r.o. - Polski
OSTATNÍ VÝROBKY
Elektronické relé typ RDP 01

- napájení 24V AC/DC

- galvanicky oddělený výstup typu relé s přepínacím kontaktem 250V AC/8A

- ovládání zdigitalizovaným napětím 0 ÷ 10V

- montáž na DIN lištu

RDP 01

Elektronické relé typ RDP 02

- napájení 24V AC/DC

- galvanicky oddělený výstup typu relé s přepínacím kontaktem 250V AC/5A

- ovládání zdigitalizovaným proudem/napětím: 0 ÷ 20mA, 0 ÷ 5V, 0 ÷ 10V

- montáž na DIN lištu

RDP 02

Převodník IEC 603 - 1 / DIN 41651 - typ RPF20/IEC

- Převodníky jsou určeny k převodu standardizovaného konektorovému systému IEC 603-1 na jednožilovou kabeláž.

fx3uc

Komunikační převodník

Převodník je určen především pro konfiguraci zařízení se sériovou linkou RS485 na PC. Kompletní elektronika převodníku USB-RS485 je vestavěná přímo do konektoru USB na jednom konci kabelu, na druhém konci jsou volně vyvedeny vodiče A, B linky RS485. Tento kabel je vše, co potřebujete pro snadné připojení zařízení RS485 ke svému počítači. Vzhledem k nízkému odběru proudu (pod 15 mA) je vhodný pro mobilní použití.

Softwarové řešení umožňuje použití převodníku i u aplikací komunikujících výhradně za pomocí sériového (COM) rozhraní. Podporovány jsou následující OS: Windows 7 64-bit a 32-bit, Windows XP a XP 64-bit, Windows Vista a Vista 64-bit, Windows XP Embedded, Windows 98, 98SE, ME, 2000, Server 2003 a Server 2008, Windows CE 4.2, 5.0 a 6.0 Mac OS 8/9, OS-X Linux 2.4 a vyšší.

Pokud je k dispozici internetové připojení, stáhnou se ovladače pro OS windows automaticky. Manualní download je k dispozici zde.

 RS485

 Technical Data Sheet

Osminásobné proudové převodníky
0-25A  na  4-20mA

Převodník RIL-8I je určen k  převodu signálů z osmi proudových zdrojů na unifikované  signály 4 až 20 mA . Výstupní signály jsou lineární a úměrné vstupnímu signálu. Vstupní signál je galvanicky oddělen od výstupního signálu. Napájí se stejnosměrným napětím 15 až 30 V . Vlastní převodník je umístěn v plastovém rámu, který umožňuje uchycení na DIN lištu TS35. Převodník má krytí IP 00 a je určen k montáži do rozvodných skříní.

Převodník je určen pro provoz v chemicky neagresivním prostředí kde nevyžaduje obsluhu ani údržbu.

 RI8L

ZDROJE NAPĚTÍ
Stabilizované zdroje

Stabilizované zdroje napětí řady RZS jsou určeny k napájení elektrických zařízení

měřicí, řídicí a regulační techniky vyžadujících přesné stabilizované napětí.

- napětí 5, 9, 12, 15, 24V

- výstupní proud do 300 mA (podle typu)

 RZS

Nestabilizované zdroje napětí

Nestabilizované zdroje napětí řady RZN  jsou určeny k napájení takových elektrických zařízení měřicí, řídicí a regulační techniky, které nevyžadují přesné stabilizované napětí. Jedná se např. o snímače teploty s napěťovým nebo proudovým výstupem, převodníky elektrických nebo mechanických veličin na proud či napětí.

- maximální výstupní proud 230 mA (RZN4.5) nebo 100 mA (RZN2.3)

 RZN

REGMET s.r.o.  -  vývoj, výroba a prodej komponent pro oblast měřicí a regulační techniky

Nabízíme:    - snímače teploty, vlhkosti, zaplavení, tlaku  - elektronické průmyslové termostaty  - interiérové ovladače a termostaty  - převodníky neelektrických veličin a další přístroje vhodné provzduchotechniku, regulaci otopných systémů, energetiku, homebuilding apod. Námi vyráběné snímače teploty jsou plně kompatibilní s řídícími systémy firem: TECO, SIEMENS, SAUTER, SAIA, LANDIS a GYR,JOHNSON CONTROLS, TREND CONTROLS, AMIT, STAEFA CONTROLS aj.